:) opuszczona kopalnia ze złotem :) itp.
Luty 25, 2018, 04:59:50 Najnowszy użytkownik: kasperjaworski59
Sponsorują nas:

Autor Wątek: :) opuszczona kopalnia ze złotem :) itp.  (Przeczytany 843 razy)

Bartolini2

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +6/-3
  • Bartolini2 was a mistake
  • Poleceni: 0
:) opuszczona kopalnia ze złotem :) itp.
« dnia: Październik 08, 2011, 15:23:26 »
Grałem sobie ok. tydzień na moim świecie i znalazłem opuszczoną kopalnię.Bardzo się ucieszyłem.Nie zwiedziłem jej,ponieważ boję się trochę minecrafta brrr nawet podróżować się boję i z domu wyłazić.A poza tym to mój komputer takie kreski robi wielkie (to błędy karty graficznej) i mogę widzieć systemy jaskiń,czyli taki x-ray.Raz miałem to w craftingu zaskoczony byłem,jak zobaczyłem to, co jest na dole.Wielki dół z lejącą się lawą i wodą obok siebie.I teraz na classicu świat :) .Chciałem sobie zbudować komorę z obsydianu,żeby bawić się w niej TNT.Niestety obsydian się rozwalił :/ . Znowu opuszczona kopalnia, ale TAK ROZCIĄGAJĄCA SIĘ ZE WOW.To aż tak się rozciągało,że nawet na widoczności normal,czyli na której gram zawsze,była mgła bo była aż tak rozciągnięta.Naprawdę wielka.Inny temat:UWIELBIAM WĄTKI PISAĆ :) .
KRETES:Może napiszę jak powstawał mój świat :o :)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2011, 20:44:49 wysłana przez Bartolini2 »
najmocniej przepraszam za idiotyczne rzeczy które robiłem jako dziewięciolatek. szczególnie za spam forum i zniszczenie prywatnej wyspy poprzez bezmyślne wysyłanie grieferów. cholera.

kretes_PL

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Poleceni: 0
Odp: :) opuszczona kopalnia ze złotem :) itp.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2011, 15:38:25 »
może napisz jakieś opowiadanie
Aktualnie są wakacje i zajmuje się tylko odpoczynkiem.