Kanciasci.pl Survival Minecraft
Listopad 14, 2018, 14:04:51 Najnowszy użytkownik: franciszeknowakowski14
Sponsorują nas:

Autor Wątek: Kanciasci.pl Survival Minecraft  (Przeczytany 1223 razy)

Sahee

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 2
 • Reputacja +0/-0
 • Poleceni: 0
  • Zobacz profil
Kanciasci.pl Survival Minecraft
« dnia: Marzec 19, 2012, 14:18:22 »
Kanciasci.pl

Kanciasci.pl - nowo utworzona sieć serwerów do gry Minecraft, połączona z forum również na temat tej gry. W treści tej króciutkiej reklamówki mam zamiar przedstawić Tobie, jako potencjalnemu graczowi urok naszego projektu.

Na samym początku przedstawię naszą ekipę, dzięki której cały projekt istnieje, i dzięki czemu - cieszy się on dość sporą popularnością. Nad całością projektu czuwa Sahee, główny programista. Zajmuje się on stroną techniczną serwera, oraz także forum - to właśnie jego autorstwa jest nasz panel gacza. Jego tak zwaną prawą ręką jest Owczy, który czuwa nad samą estetyką forum, oraz werbowaniem nowych członków ekipy, tak zwanych supporterów. Również ten sam osobnik zajmuje się grubszym kontaktem gracz - administracja, z powodu braku czasu założyciela.

Naszą innowacją, która zapewne przyciągnie wiele graczy jest autorski panel gracza, w którym jest sporo możliwości! Między innymi chociażby zakładanie postaci. Modyfikowanie jej, przeglądanie ustawień tej postaci, KDrank, ogólne statystyki, bilansu konta PP, automatyczny sklep, oraz wiele, wiele więcej rzeczy. Dla miłośników ściganek jest stworzony TOP 10, w którym są umieszczeni gracze, którzy zdobyli Największe K/D, oraz Ci, co nie mogą oderwać się od komputera oraz Kanciastych.
Sama mechanika gry nie różni się w grubszych względach od gry na innych serwerach - oczywiście oprócz autorskich pluginów, które na pewno umilą grę każdemu użytkownikowi. O innowacjach w mechanice gry nie będę się rozpisywał, gdyż wystarczy tylko poczekać do gorącego startu samej sieci serwerów, a na pierwszy ogień pójdzie serwer z numerem 1.

Zajmiemy się teraz rzeczami bardziej przyziemnymi.
Adres forum znajdziemy pod: forum.kanciasci.pl, oraz cały panelu zarządzania znajdziemy pod adresem Kanciasci.pl  lecz jeżeli chodzi o serwer - adres IP wygląda następująco: ss.Kanciasci.pl . Aktualnie serwer będzie uruchomiony pod 1.2.3, dla graczy z PREMIUM, jak i tych bez, jadących na zwyczajnych piratach. Nasz serwer jest ustawiony na 40 slotów, więc spokojnie zmieścimy sporą liczbę graczy.
Podsumowując.
Możliwość wejścia do tzw. piekła - tak.
Status 24/7 serwera - tak.
PVP - tak.
Spawn mobów - tak.
Spawn zwierząt - tak.
Premium + no-premium - tak.
Ilość slotów - 40.

Mamy nadzieję, iż narobiliśmy Wam delikatnego smaczka, oraz mamy nadzieję - że przyjdziecie do nas, i zagościcie na naszym serwerze.

Kanciasci.pl TEAM.[/font][/size]

Sahee

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 2
 • Reputacja +0/-0
 • Poleceni: 0
  • Zobacz profil
Odp: Kanciasci.pl Survival Minecraft
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2012, 14:19:24 »
Jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie.