Instalator PACZEKmodów
Sierpień 19, 2018, 19:53:08 Najnowszy użytkownik: zosiawojciechowska87
Sponsorują nas:

Autor Wątek: Instalator PACZEKmodów  (Przeczytany 1097 razy)

DjMati

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • Poleceni: 1
Instalator PACZEKmodów
« dnia: Lipiec 10, 2012, 08:05:01 »
Dziś chciałbym zaprezentować instalator paczek modów, które tworzą całkiem dobrą całość, a sam instalator jest zarazem launcherem i nienarusza minecrafta na komputerze/laptopie. Należy mieć konto na www.minecraft.net niemusi być premium! :D . Po ściągnięciu instalera z tego linku http://speedy.sh/bcmpH/Minecraft-Technic-Launcher-Cracked.jar umieść go na pulpicie i uruchom. Teraz należy poczekać aż się uruchomi. Po uruchomieniu wybierz paczkę modów jaką chcesz zainstalować, w prawym dolnym rogu wpisz dane z minecraft.net i naciśnij login. Właśnie teraz paczka jest pobierana na stałe i zmodyfikowany minecraft jest uruchamiany. Gdy niemasz internetu, to możesz korzystać z jakiejkolwiek paczki, z jakiej korzystałeś wcześniej, w takim wypadku internet potrzebny jest tylko żeby zaktualizować paczki. Pytania o aktualizacje będą się wyświetlały ilekroć jakiś update zostanie wykryty. Bawcie się dobrze :)
PS: Instalator NIE mojego autorstwa.
PS2: Paczki modów to: YogBox TechnicPack TekkitPack VoxelModPack Hack/Mine i Vanilla czyli standard.
Herobrine, mnie śledzi....

.... i mnie dorwał!!!!!!!