Herobrine - postać pozytywna czy negatywna?
Sierpień 19, 2018, 22:19:59 Najnowszy użytkownik: wigawalczak63
Sponsorują nas:

Autor Wątek: Herobrine - postać pozytywna czy negatywna?  (Przeczytany 1824 razy)

Herokoksu

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Poleceni: 0
Herobrine - postać pozytywna czy negatywna?
« dnia: Listopad 02, 2011, 19:38:05 »
No właśnie. Czytałem sporo o Herobrine, i z jednych wypowiedzi wynika, że miał być "towarzyszem" gracza, który pojawia się i znika, taki o NPC, neutralny lub przyjazny, w innych wersjach znalazłem, że jest to najgroźniejszy z mobów, zabijający jak tylko cię zobaczy, innym razem że to neutralny, strachliwy mob który ucieka. A jak jest wg. was JEŚLI on istnieje? Czy jest dobry, czy zły, a może obojętny wobec gracza? Ja sam nie wiem, ale wolałbym go nigdy nie spotkać.
Wbrew plotkom, wcale was nie obserwuję.

Bartolini2

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +6/-3
  • Bartolini2 was a mistake
  • Poleceni: 0
Odp: Herobrine - postać pozytywna czy negatywna?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2011, 20:52:53 »
Rzeczywiście miał być przyjacielem, ale teraz jest zły brrrr. Ja też nie chcę go zobaczyć.
Edit:2 razy go nawet słyszałem O_o. 1:Mój pierwszy udany świat. 2:Mapka parkour (mam nawet wątek "słyszałem herobrine? :o" )   ten udany świat był na 1.5, a co słyszałem o plotkach,to herobrine istniał w 1.5 .

« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 19:41:00 wysłana przez Bartolini2 »
najmocniej przepraszam za idiotyczne rzeczy które robiłem jako dziewięciolatek. szczególnie za spam forum i zniszczenie prywatnej wyspy poprzez bezmyślne wysyłanie grieferów. cholera.