Herobrine na serwerze??? możliwe
Styczeń 23, 2018, 14:25:57 Najnowszy użytkownik: roobin
Sponsorują nas:

Autor Wątek: Herobrine na serwerze??? możliwe  (Przeczytany 1936 razy)

Bejkon123

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Poleceni: 0
Herobrine na serwerze??? możliwe
« dnia: Wrzesień 23, 2012, 09:22:51 »
Siemano, otóż mam taką historie na serwie 1.5_01. OKI ZACZYNAM. Miała koleżanka wbić na serwa PS .  Jeszcze Jej nie ma ale jak zbudowałem domek i takie tam postanowiłem pojść na szczyt góry gdzię zamieszkałem. Nagle zobaczyłem drzewa które sie paliły nie możliwe żeby to była Koleżanka bo nikt nie wbijał na serwa oprócz mnie. Podeszłem tam a tam co? Dalej sie drzewa paliły, widziałem scięte drzewa, scięta trzcina cukrowa........ Potem Jest Najgorzej. Ja z full HP zostałem zabity przez szkieleta którego nie było przedtem widać i co gorsza zostałem zabity w dzień...... Nie możliwe aby szkielet sie zrespil w dzien i to na powierzchni ziemi.... Możliwe że to był Herobrine w postaci szkieleta..  :-X Juz zkończyłem już możecie sie wypowiedzieć

XPD

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +5/-8
  • WRACAM SUKI :P
    • Moje konto na yt :D
Odp: Herobrine na serwerze??? możliwe
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2012, 19:16:12 »
Fajna historia :). Proszę Cię abyś często odwiedzał forum i je " odradzał " bo jest dość nudno ^^
http://www.youtube.com/user/ZdzislawXD                          

Oglądaj i zasubuj :D ^^

Bartolini2

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +6/-3
  • Bartolini2 was a mistake
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2012, 13:24:27 »
Może koleżanka zrobiła cię w jaja i zainstalowała na serwer plugin mobdisguise czy jakieś inne . A w pobliżu drzew była lawa? A tak wgl w wersji 1.5_01 też jakieś dziwne błędy miałem.
najmocniej przepraszam za idiotyczne rzeczy które robiłem jako dziewięciolatek. szczególnie za spam forum i zniszczenie prywatnej wyspy poprzez bezmyślne wysyłanie grieferów. cholera.

Bejkon123

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2012, 10:17:50 »
Może koleżanka zrobiła cię w jaja i zainstalowała na serwer plugin mobdisguise czy jakieś inne . A w pobliżu drzew była lawa? A tak wgl w wersji 1.5_01 też jakieś dziwne błędy miałem.
[/quote

ODPOWIEDŹ: Nie możliwe by zainstalowała plugin mobdisguise po pierwsze to mój serwer i na hamachi a po drugie. Nie było tam lawy-----Pamiętam że w którejś z wersji bylo takie coś że jak sie tworzy świat nie które drzewa sie jarają 8) 8) 8) 8) 8)

McResowski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2012, 08:38:07 »
mój kolega mówił że był z kolegą na serwie grali sobie wszedli do jaskini a tam Herobrine chcieli go zabić ale on miał Goda czy tam Creative