Herobrine Istnieje ?
Maj 26, 2018, 12:51:58 Najnowszy użytkownik: perytanek
Sponsorują nas:

Ankieta

Czy wierzysz w legendarnego Herobrine ?

tak widziałem go
7 (20.6%)
tak ale go nie widziałem
14 (41.2%)
nie wiem
7 (20.6%)
nie nie wierze
1 (2.9%)
nie nie jestem jakimś idiotą żeby w to wierzyć
5 (14.7%)

Głosów w sumie: 34

Autor Wątek: Herobrine Istnieje ?  (Przeczytany 6949 razy)

Minerigs

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Poleceni: 0
Herobrine Istnieje ?
« dnia: Maj 20, 2011, 09:05:23 »
Wierzycie ?
"HIM"

SeMeN

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Herobrine Istnieje ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2011, 08:28:10 »
Ja go widziałem budowałem wtedy zamek grałem na malej widoczności bo miałem lagi buduje 2 wieże (obronnął) coś mnie nagle zepchnelo myslaem ze to lagi patrze na tą wieże  a tam mój skin (miałem pirta była wersja alpha 1.2_02) miał białe oczy nie wiedziałem jeszcze coto jest wiedz podszedlem do niego napisal do mnie "ONLY GOD CAN YOU HELP" a potem mnie zabił i pojawiłem sie na jakims innym spawnie  muj zamek byl 3 kratki od spawna teleportnelo mnie  do jakiegos miejsa gdzie byla wieza z latającego sanda . gdzy hcialem z tad wyjsc gra mi sie wylonczala koniec...

MMPK

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2011, 12:30:40 »
Aha ^^
Natomiast ja kopiąc tunel ujrzałem drugą postać, dopiero zaczynałem grać w MineCraft więc myślałem, że to jakiś NPC. Około 2 dni później zaczęły się pojawiać na mojej mapie dziwne rzeczy takie jak budynki z dirta oraz craft boxy stojące na ziemi. Ponownie tą zjawę zobaczyłem kończąc dom w skale, kopiąc stone spadłem z góry na dół. Po wejściu do mojego domu pojawił się on, niestety znikną. Od tamtej pory nie uruchomiłem tego świata.
Postanowiłem się dowiedzieć kto to był, przeszukałem wszystkie fora i znalazłem potrzebne mi informacje. Lecz już go nigdy nie zobaczyłem :(

Ahterks

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2011, 17:44:34 »
Ja uważam, że on nie istnieje. Przeczytałem już na jego temat dużo historii, ale wszystkie można wytłumaczyć,a prawdopodobnie większość to bajki wymyślane przez dzieci, które nie odróżniają gier od normalnego życia.  Większość dowodów na jego istnienie to fake'y, podmienianie teksturek, wklejanie jego na obrazek, czy wpisanie nick'u: Herobrine (jak ktoś posiada nieoficjalnego Minecraft'a). Jak już mówiłem on nie istnieje.

DjMati

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • Poleceni: 1
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:07:45 »
Kiedyś niegrałem dwa tygodnie, wbijam na moj swiat, patrze dookola mojego domu jakies wieze, na spodzie lawa, po pozbyciu się lawy, tam było pełno rudy diamentu, zelaza, zlota i lapis lazuri. Ciesze sie i zaczynam wydobywać. Gdy nagle za mną slycze dyszenie, odwracam się, a tam moj skin tyle że z białymi oczami! w jednej chwili postawił tabliczke z napisem "You ded". W nastepnej sekundzie spadalem z nieba do ogromnej dziury. Spadłem, zabilem sie, niezdazylem nacisnac respawn, a jestem w Netherze otoczony, co ciekawe, usmiechnietymi ghastami. Ciekawe gdyż niemialem zadnych tekstur i modow. Gdy wyszlem z gry moj swiat zajmowal tylkko 0.5megabajta!!! niewiem co o tym mysleć ale teraz moje sie grac w mc. :(
Herobrine, mnie śledzi....

.... i mnie dorwał!!!!!!!

Matex

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2011, 16:56:20 »
Słuchajcie zarejestrowałem się na tym forum bo nigdzie indziej mi nie wierzą. Otóż w Piątek postanowiłem zobaczyć czy w 1.7 nie dodali czegoś "terenowego" więc poszłem na nieodkryte tereny. Zobaczyłem ścięte drzewo. Myślę że to błąd generatora ale na ziemi leżało 10 sadzonek i 1 klocek drewna. To znaczy że drzewo ścięto przed chwilą. Góra drzewa była nietknięta więc to nie był piorun. dziury w ziemii też nie było więc to nie był creeper. Na drugi dzień postanowiłem pograć z kolegą na serwerze multi. Poszłem po drewno i zobaczyłem ściętą trzcinę. Boję się myśleć co będzie następne.

Delsmos

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +10/-2
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2011, 18:53:03 »
Słuchajcie zarejestrowałem się na tym forum bo nigdzie indziej mi nie wierzą. Otóż w Piątek postanowiłem zobaczyć czy w 1.7 nie dodali czegoś "terenowego" więc poszłem na nieodkryte tereny. Zobaczyłem ścięte drzewo. Myślę że to błąd generatora ale na ziemi leżało 10 sadzonek i 1 klocek drewna. To znaczy że drzewo ścięto przed chwilą. Góra drzewa była nietknięta więc to nie był piorun. dziury w ziemii też nie było więc to nie był creeper. Na drugi dzień postanowiłem pograć z kolegą na serwerze multi. Poszłem po drewno i zobaczyłem ściętą trzcinę. Boję się myśleć co będzie następne.

HEROBRINE  8)

gitek20

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2015, 00:51:18 »
To tylko pomówienia, co prawda on istnieje ale to tylko gracz pod nazwą herobrine więc niema się czym martwić. Przyznaje że mi też zdarzyła się historia o niewyjaśnionych przypadkach które mnie zaniepokoiły ale to pewnie dało się wytłumaczyć . Jeszcze raz, herobrine nie istnieje , sam Notch potwierdził na twichu że to tylko bujda,ludzie nawet myśleli że to jego brat który zginą a Notch postanowił go uczcić w minecrafci ale to nie prawda
Obecnie można go tylko spotkać w modzie herobrine
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2015, 00:53:23 wysłana przez gitek20 »

pulomek

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • http://zmarszczki-suche.net.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2016, 09:05:50 »
Istnieje, na pewno :P Skoro ktoś go widział. Szkoda, że nie ja :(