Ficauem hirobrajna!!!!
Październik 18, 2018, 21:46:52 Najnowszy użytkownik: franciszeknowakowski14
Sponsorują nas:

Autor Wątek: Ficauem hirobrajna!!!!  (Przeczytany 1269 razy)

kokosz3

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-1
  • Poleceni: 0
Ficauem hirobrajna!!!!
« dnia: Grudzień 23, 2013, 14:37:36 »
Witam w temacie na ktòrym wbrew temu co pisze w "nasfje" obalam dowody na istnienie tajemniczej postaci rzekomo podróżującej po naszym świecie singleplayer.

POSTY, TEMATY TYPU ,,MAM DOWÓD NA JEGO ISTNIENIE"
To jeden wielki fake, osoba pisząca taki wątek ma albo niewystarczającą wiedzę o Minecrafcie albo po prostu oszukuje. Z reguły młodsze osoby wierzą w niego gdyż ktoś wstawił zdjęcie i napisał, że go widział, ale pamiętajmy, że nawet jeśli ss wygląda bardzo realistycznie istnieją programy takie jak photoshop czy gimp. Zdjęcie może być też robione na F1 żeby nie widać było nicku gracza który Herobrine'a gra.

MINECRAFT I CHANGELOG CZYLI "REMOVED HEROBRINE"
Ostatnio prawie co update Mojang wstawia w Changelogu "Removed Herobrine". A po co? Ponieważ chce żeby osoby wierzące w Herobrine'a przestały się bać, a częściowo też dla żartu.

FILMIKI I YOUTUBE
Wiele osób wierzy w Herobrine'a poniewarz zobaczyli ową tajemniczą postać na filmie, ale czy to prawda? Nie, najczęściej osoba nagrywająca film, "że widziauem hiroprajna" po prostu zaprasza swojego kolege który wbija na server pod nickiem Herobrine, a osoba nagrywająca gra na F1 aby nie było widać nicku kolegi.

"SŁYSZAŁEM JAK KTOŚ NISZCZY BLOCKI NA MOIM ŚWIECIE!"
I to akurat nie jest fakE ale nie jest to też Herobrine. W mc 1.4 (chyba) owce jedzą trawę wydając przy tym dźwięk niszczenia dirta pokrytego trawą.

"BYŁ U JJAYJOKERA ON SKOPIOWAŁ JEGO BUDOWLE"
Przypominam, że w pierwszym sezonie Przygód z Minecraft JJay grał na wersji alpha a potem beta które jak sama nazwa wskazuje nie są dopracowane i mają dużo bugów.

"POJAWIŁ MI SIĘ PRZED GŁOWĄ"
Prawdopodobnie ktoś wgrał ci Herobrine Moda.

CLASSIC, SURVIVAL TEST, ALPHA, BETA I BRAT NOTCHA
Wiele osób sądzi, że istnieje on w starszych wersjach mc i, że Notch dodał go jako swojego brata który zginął w wypadku. Tak naprawdę Notch wcale nie miał brata i przyznał się do tego na Twitterze.

W .MINECRAFT JEST UKRYTY FOLDER CZYLI TAJNY KOD HEROBRINE'A
Nie, w.minecraft nie ma ukrytego folderu. A poza tym Minecraft zajmuję zbyt mało miejsca aby pomieścić w kodzie sztuczną inteligencję.

WNIOSEK: Herobrine nie istnieje ani na Singleplayerze ani na Multiplayerze. Nie istnieje, nie istniał i też raczej nie będzie istniał.